Gotujemy się do Łodzi!

Już za miesiąc w Łodzi,  X Jubileuszowe Międzynarodowe Targi Żywności Ekologicznej i Naturalnej NATURA FOOD oraz VI Targi Ekologicznego Stylu Życia beECO, a w targową sobotę 2 Ogólnopolskie Spotkanie Blogerów Kulinarnych. Podczas tegorocznego spotkania mamy rozmawiać o polskiej kulinarnej blogosferze, smakowitych podróżach, polskich olejach, turystyce kulinarnej, poznawać tajniki foodparingu.

 

 

Rok temu wróciłam z Targów objuczona, jak wół, i zachwycona odkrytymi przysmakami z różnych zakątków Polski, czemu dałam wyraz tutaj. Czekam więc niecierpliwe na kolejne niespodzianki kulinarne, ciekawych ludzi, inspiracje.  Zachęcam do odwiedzin, naprawdę warto – każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Ekologiczna żywność i produkty codziennego użytku to już nie tylko moda, ale konieczność,  wynikająca z idei zrównoważonego rozwoju, dbałości o zdrowie i środowisko naturalne. Podczas Targów odbędzie się szereg wydarzeń towarzyszących dla miłośników zdrowego stylu życia, pasjonatów gotowania, osób borykających się z problemem alergii. Spodziewanych jest blisko 350 wystawców z Polski, Czech, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Włoch, Niemiec, Litwy, Białorusi, Szwecji,  Ukrainy, oferujących szeroką gamę ciekawych produktów i rozwiązań już znanych ale też nowinek. Dla osób związanych zawodowo z branżą biożywności i produktami ekologicznymi to także szansa nawiązania nowych kontaktów biznesowych, spotkań branżowych, poszerzenia wiedzy. Program wydarzeń jest bogaty, m.in.  Akademia BiokurieraForum EKObranżyBIObiznes ForumKonkurs o Złoty Medal NATURA FOODKonkurs o Złoty Medal beECO, rozstrzygnięcie konkursów EkoInnowacje oraz Tygiel Smaków, 2 Ogólnopolskie Spotkanie Blogerów Kulinarnych2 Forum Alergii,  pokazy i konkursy kulinarne w strefie Chwyć byka za rogi, bezpłatne porady i konsultacje z ekspertami oraz degustacje produktów przygotowane przez wystawców.

Jeśli ktoś wyznaje filozofię „jestem tym co jem, jak żyję i co mnie otacza” to trzeba być!